Recenze

Co o mě píší zákazníci

“Velice příjemné a čisté prostředí. Profesionální masérka s profesionálním přístupem která ví přesně co má dělat. Velice příjemný zážitek a úžasná relaxace. Doporučuji.”

Jiří Drbal

“Měla jsem bolesti šíje a zad. Po masáži jsem se cítila lépe, bolest kterou jsem měla, ustoupila. Dostala jsem nádherné pozitivní emoce a energií.J e to úžasná maserka, Všem doporučuji. Děkuji vám Lenko moc.”

Таня ТанечкаRecenze z Facebooku

“Empathy, sensuality, smile, attention are some of qualities of Lenka. If you are kind, massage of Lenka will be excellent. Is it à dream ? Is it the reality ? If you want to be sure, you can come back to see Lenka, and you will finnaly know that meeting with Lenka is a very good idea.”

Alain MassaRecenze z Facebooku

“Po každé masáži se cítím jako znovuzrozený. Příjemné prostředí, sympatická masérka. Vřele doporučuji.”

David JirousekRecenze z Facebooku

“Super masaze a super maserka! Dikuju Lenka. Highly recommended.”

Francesco GuglielmiRecenze z Facebooku

“Kvalitní masáže v centru Prahy. Rozhodně doporučuji.”

Pavel HolčíkRecenze z Facebooku

“Děkuji milé paní Lence za její masáže, které vždy naplní moji představu o relaxaci kterou potřebuji velmi nutně a doporučuji to vřele všem. Najděte si chvilku a zajděte tam, je to v centru Prahy dostupnost skvělá a úžasně si odpočinete v klidném a příjemném prostředí s úžasnou paní Lenkou. Ještě jednou děkuji a jsem vděčná.”

Erika Karráová

“Chtěl bych vyjádřit velké díky paní masérce Lence za její profesionální a milý přístup,klidné a relaxační prostředí a za masáže které nabízí.Za mně rozhodně člověk, který své práci rozumí a pomáhá tak druhým.Všem mile doporučuji.”

Jiří Košák

“Perfektní masáž na nejvyšším stupni dokonalosti. Díky profesionálnímu přístupu k diagnose muskulárních deficitu a jejich eliminace je úspěšné řešení problémů elasticity svalů zaručeno. Na základě kvalifikace a výsledků léčby se paní Lenka stala oficiální masérkou švýcarského klubu maratoncových běžců. Určitě nejlepší adresa na masáž pro každého, kdo si přeje zvýšení životní kvality odstraněním nedostatků v pohyblivosti svalové soustavy.”

Jiří Ehrlich, Švýcarsko

“To everybody who lives in Prague and to those of you who are in Prague for a short stay then a visit to the salon Pretty Woman and a relaxing massage from the great Lady- Lenka is well worth it. Also if you’re looking for treatment for pain or discomfort. There's a range of therapies available and at very reasonable prices in an ideal atmosphere and Lenka is very friendly, welcoming, and nice. Masáže Lenka is strongly recommended. A getaway from reality in fantastic care of a fantastic woman.”

Brian McF

“Lenka gives an excellent massage, and instantly puts you at ease, in very comfortable surroundings. The salon is nice, clean, and located in the centre of Prague. I have tight muscles in my upper back and she found the problem right away. Her massage techniques are superb and the price is not at all expensive. I will definitely return, highly recommended. Thank you Lenka!”

Jonny Slater

“Oceňuji profesionální přístup a příjemné prostředí. Spolehlivě nejlepší masáž co jsem zažil. Asi těžko budete hledat konkurenci. Doporučuji Všem bez rozdílu věku. Určitě si to zopakuji ”

Mirek Prokeš

““Úžasné masáže. Nikdy nevím, pro jakou se rozhodnout :-)) Paní maséra velice šikovná, ví co dělá a je moc milá. Vždy se těším na příště. Pěkné prostředí.”

Anicka B.

““Je mi 62 , jsem top manažer na mezinárodní úrovni a vášnivý a velmi aktivní sportovec. Každý týden si dám masáž u Lenky a díky tomu mohu přes týden létat po světe a o víkendech porážet na tenisových turnajích hráče o dvě generace mladší. Skvělá masáž, mohu doporučit všem, kdo chtějí být fit!!””

Miroslav Focht

“”